12:00 / E Enjte, 08 Qershor 2023 / AR

Jori ndan një imazh me Ronaldon: ‘Derisa vdekja të na ndajë’

Edhe pasi doli nga ‘BBVA’, miqësia mes Jorit dhe Ronaldos po vazhdon.

Madje ata po ndajnë edhe momente gazmore së bashku.

Së fundmi ishte Jori ajo e cila ndau një imazh ku shihet e shtrirë pranë Ronaldos.

Ajo bëri përshkrimin e fortë ku shkruan: “Derisa vdekja të na ndajë”./Indeksonline/