22:49 / E Hënë, 28 Shtator 2020

Jota gjen golin me fanellën e Liverpool, nokautohet Arsenal

Skuadra e Liverpool ka arritur ta shënoj golin e nokautit kundër Arsenalit.

Në minutën e 88-të, transferimi më i ri, Diego Jota lansoj një goditje brenda zonës dhe e mposhti portierin, Bernardo Leno.

Tashmë ndeshja mund të quhet e përfunduar. Arsenali pati mundësitë e saj për ta barazuar por nuk ja arriti./Indeksonline/