17:11 / E Premte, 26 Maj 2023 / B O

Ju djeg një pjesë e banesës, lajmërohet Mihrija: Gjallë jemi, shëndosh jemi

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit është përfshirë nja zjarri dje dhe për pasojë është djegur një pjesë e saj.

Një ditë më pas, këngëtarja kosovare ka shfrytëzuar rregullimin e thonjëve tek Leonora për të dhënë detaje për incidentin e djeshëm.

“Gjallë jemi, shëndosh jemi” ka thënë ndër të tjera Mihrije Braha./Indeksonline/