10:59 / E Mërkurë, 22 Gusht 2018 / indeksADMonline

Ju kujtohet “Jeshimi”, ja si duket ajo sot!

“Jeshimi” apo aktorja  e njohur Serenay Sarikaya është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo famën e madhe e ka fituar në kohën kur luajti rolin e “Jeshimit” në njërin nga serialet turk, përkatësisht në “Elif”.

Image result for Serenay Sarikaya

Kurse pamja e saj që atëherë nuk është se ka ndryshuar shumë.

Fine, e bukur dhe me shumë stil është shfaqur edhe sot Jeshimi në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”./Indeksonline/