23:52 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Ju kurrë s’do ecni vetëm, “Dardanët” dhe lojtarët përshëndetje emocionuese pas ndeshjes

“Dardanët” ishin lojtari i 12-të për Kombëtarën tonë në “Doosan Arena”, por as kjo nuk i kreu punë Kosovës në Plzen.

“You’ll never walk alone” është himni i shumë skuadrave në botë, ekipi asnjëherë nuk anashkalohet, as edhe kur humb.

Emocionuese ishte mbyllja e kampanjës së “Dardanëve” këtë mesjavë.

Luanët e Kosovës dhe tifozët e zhurmshëm të tyre mbyllen ëndrrën nën atmosferë impozante.

/Indeksonline/