11:35 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij fotosesion për revistën e njohur

Ata u martuan në një ceremoni private në shtator.

Por, çifti i njohur, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber tani kanë realizuar një fotosesion për revistën e njohur ‘Vogue’, shkruan Indeksonline.  

Të veshur në të bardha, burimet e afërta me çiftin kanë deklaruar se ky set fotografikë do të jenë një mënyrë e festimit të dashurisë së tyre ditës së madhe.

Ky burimi deklaroj për revistën ‘People’, se ata dëshirojnë që ti tregojnë botë se sa të lumtur janë së bashku, si po funksionon martesa e tyre dhe planet për  të ardhmen.

Në këtë fotosesion, dyshja u kujdese që të kombinohen në veshje.

Ndryshe, modelja e njohur, kohë më parë ka deklaruar që së shpejti dëshiron të bëhet nënë./Indeksonline/

Temat: