08:39 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin pas martesës realizojnë fotosesion në bikini

Që nga bërja publike e lidhjes së tyre, këngëtari i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë publikuar vazhdimisht imazhe së bashku.

Por, tani duket se 24 vjeçari dhe modelja 22 vjeçare kanë bashkëpunuar për të realizuar me fotosesion së bashku për një revistë tq njohur, shkruan Indeksonline.

Gjatë të hënës, çifti i ri u panë duke u argëtuar së bashku në Los Angjelos, derisa kishin kombinuar të brendshmet dyshja realizuan seti e ri fotografik.

Ndryshe, çifti i njohur kanë shprehur dëshirën për tu bërë prindër, ndërsa të afërmit e tyre kanë deklaruar se ata janë shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit./Indeksonline/

Temat: