23:57 / E Shtunë, 01 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Justin Bieber ka gati albumin e ri

Justin Bieber në më pak se dy javë do të publikojë albumin e tij.

Këngëtari 25-vjeçar u pa teksa ishte ndalur në një “Starbuck” gjatë rrugës së tij për në studio, në Los Angeles, shkruan Indeksonline.

Ai së fundi ishte i ftuar në “The Ellen Show” ku edhe e ka zbuluar ditën e lansimit të albumit të tij.

Albumi i tij mban emrin “Changes” dhe do të lansohet më 14 shkurt.

Projekti i tij i fundit është “Yummy”/Indeksonline/