20:17 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / Gjelbrim

Juventus – Maccabi Haifa, formacionet zyrtare

Skuadra e Juventusit sonte takohet me Maccabit Haifa.

Juventus dhe Maccabi Haifa takohen me fillim nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së tretë të fazës së grupeve të Champions League.

Ndeshja fillon në ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bremer, Danilo, De Sciglio; McKennie, Paredes, Rabiot; Kostic, Vlahovic, Di Maria.

Maccabi Haifa: Cohen, Sundaren, Goldbera, Mohamed, Pierrot, Cherv, Tchibota, Abu Fani, Batubinsika, Cornud, Seck.