20:05 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / I.S

Juventusi pa Ronaldon asgjë, barazon me Beneventon

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Benevento dhe Juventus, duel ky që u zhvillua në kuadër t xhiros së nëntë në Serie A.

Djelmoshat e Prilos nuk arrit ta mbyllin këtë takim me fitore, por barazuna në 1:1, falë golit të realizuar nga Morata, shkruan IndeksOnline

Kujtojmë se në këtë takim nuk ishte Ronaldo, pasi ishte i lënduar.

Kështu, Juve atualisht gjendet në vendin e pestë në tabelë me 16 pikë të grumbulluara.