16:22 / E Premte, 14 Shkurt 2020

K-Master publikon remix-in e “Menemadhe”

K-Master ka publikuar projektin e ri muzikor.

Artisti i mirënjohur ka realizuar versionin “Menemadhe” që u lansua vitin e kaluar nga treshja e njohur Lyrical Son, Mc Kresha dhe Ledri Vula, shkruan Indeksonline.

Projekti u publikua me video të animuar që u realizua nga Jax Zander.

Remixi i “Menemadhe” tashmë gjendet në kanalin zyrtar në “Youtube”./Indeksonline/