22:02 / E Hënë, 06 Korrik 2020

Kacafytje në mes të lojtarëve të Tottenhamit në ndeshjen ndaj Evertonit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Tottenhamit dhe Evertonit.

Skuadra e Jose Mourinho ka mbyllur 45 minutat e parë me epërsi minimale 1:0, shkruan IndeksOnline.

Mirëpo gjatë shkuarjes në zhveshtore në pushim ka ndodhur një kacafytje ndërmjet lojtarit Son, dhe portiertit të Tottenhamit Loris.

Ishin bashkëlojtarët tjerë që kanë ndërhyrë për të qetësuar situatën./IndeksOnline/

Mos i humb