20:33 / E Shtunë, 18 Gusht 2018

Kaçurrelja vazhdon ta tregoi trupin në rrjete sociale (Foto)

Falë rolit të saj në sezonin e fundit në serialin komik ‘O Sa Mirë’ ajo fitoi famë.


Bëhet fjalë për Arta Elezajn nga Klina, e cila shpesh është pjesë e medieve rozë, kjo pikërisht për shkak të pozave provokative.

Këtë verë ajo ishte mjaftë aktive në rrjete sociale, saqë tregoi çdo pjesë të trupit.


Edhe kjo paraqitje e saj e fundit vjen po kaq provokative, saqë ajo ekspozon linjat në bikini dhe sigurisht nuk mungojnë komentet e shumta./Indeksonline/