23:30 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2023 / AR

Kaderi: Gazetat në Tajlandë kanë shkruar “do vijë ‘Miss Kosova’, por s’ma lëshuan vizën” (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka rrëfyer eksperiencën që e kishte humbur në një garë bukurie në Tajlandë.

Ajo ka thënë se kanë qenë pikërisht problemet teknike si “mos lëshimi i vizës”, ato që ia pamundësuan pjesëmarrjen në Tajlandë.

“Gazetat në Tajlandë e kanë qitë që ‘do të vijë Miss Kosova’, ama s’ma kanë dhënë këta të Kosovës vizën. Kam pasur ofertë me ndejt në Turqi po unë s’kam ndejt sepse isha shumë e re dhe doja ta përfundoj shkollën”.

Ndiqëni videon në linkun e mëposhtëm për të zbuluar më tepër detaje rreth kësaj ndodhie të Kaderit.