00:01 / E Enjte, 22 Shkurt 2024 / AR

Kaderi publikon foton e ëmbël me Lumbardhin

Dy ish-banorët e BBVIP Kosova, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj çifti që u njohën dhe dashuruan brenda shtëpisë, na kanë ëmbëlsuar ditën me një foto. Ata shihen shumë të lumtur në krah të njëri-tjetrit.


Kujtojmë se çifti u dashuruan brenda shtëpie ndërsa lidhja e tyre po vazhdon si mos më mirë edhe jashtë. Ka më shumë se një muaj që ka përfunduar BBVK dhe ata po i shohim gjithmonë pranë njëri tjetrit.