14:12 / E Diele, 03 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kaltrina Selimi e vesh fustanin e gabuar, aspak i përshtatshëm për trupin e saj (Foto- Video)

Kaltrina Selimi jo rrallë herë sjellë këngë të ndryshme për publikun e saj.

Vokali i saj i ëmbël pëlqehet bukur shumë në publik dhe jo rastesisht gëzon shumë simpati, shkruan Indeksonline.

https://www.youtube.com/watch?v=U0bQtUlUElI

Në video xhirimet e vitit të ri, ajo ka veshur fustanin e ‘gabuar’ derisa dukshëm vërehen asetet e saj. Modeli në fjalë duket i përsosur sa i përket dizajnit, por aspak i përshtatshëm për linjat e saj.

Kujtojmë se Kaltrina është natyrale dhe deri më tani nuk ka kryer asnjë ndërhyrje estetike./Indeksonline/