15:49 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës (Video)

Ishphones ka bërë testin e radhës të kamerave të dy gjigantë në treg aktualishte, Samsung Note 8 dhe iPhone X.

Ka shumë dilema se kamera e cilit model është më e mirë.

Siç shihet kamera e Note 8 është me ngjyra më të çiltëra ndërsa iPhone X anon më shumë tek ngjyrat e theksuara./Indeksonline/