23:30 / E Enjte, 14 Mars 2019

Kamionët me mallra shkaktojnë kolona të gjata në kufirin Maqedoni Veriore – Kosovë!

Kolona të gjata janë krijuar në kufirin ndërmjet Maqedonisë Veriore dhe Republikës së Kosovës.

Arsyeja e kolonës padyshim se janë kamionët me mallra.

Indeksonline ka siguruar disa pamje ku shihen automjetet dhe kamionët të cilët kanë shkaktuar katër kilometra pritje.

Pamjet më poshtë: