15:40 / E Martë, 10 Korrik 2018

Kapiten Luana, nga bregdeti italian ju provokon me linjat(Foto)

Luana Vjollca po kalon pushimet e saj në Itali, përkatësisht në qytetin bregdetar të Sardinia.

Ajo nga atje ka publikuar fotografi të reja, teksa shihet duke drejtuar një jaht. Me bikini dhe flokët e shprishura, Luana dukej provokuese.

“Kapiten L” e ka quajtur veten Luana.

Ndryshe, Luana nga angazhimet e shumta duket se është larguar për të pushuar./Indeksonline/

Mos i humb