08:32 / E Martë, 05 Mars 2024 / AR

Kate Middleton del për herë të parë në publik pas operacionit

Kate Middleton është shfaqur për herë të parë në publik pas dy muajsh që iu nënshtrua ndërhyrjes abdominale.

Princesha e Uellsit u fotografua e ulur në sediljen e pasagjerit të një makine të zezë tip Audi SUV që drejtohej nga nëna e saj, Carole Middleton, pranë kështjellës së Uindsorit.

Kate kishte vendosur syze të errëta dhe flokët i kishte lënë të lëshuara.

Princesha së fundmi kërkoi ndjesë publike që nuk është shfaqur që prej operacionit dhe tha se i duhet të shtyjë angazhimet e saj të ardhshme.