21:45 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Kate “vjedhë” stilin e kunatës së saj, Meghan

Thuhet se ato nuk i kanë aq marrëdhëniet e mira mes vete, por duket se Kate po influencohet nga stili i kunatës së saj, Meghan.

Kate, 36, gjatë një vizite në Qipro ishte veshur sikur Meghan me një palë pantallona bluzë dhe setër, megjithëse ajo zakonisht preferon të vishet me fustane.

Përderisa, Meghan ka krijuar stilin e saj edhe në jetën mbretërore duke “thyer” kodin e veshjes, duket se kjo gjë i ka pëlqyer Kate./Indeksonline/