15:12 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Kë po telefonon Elita Rudi!? (Foto)

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi është shumë atraktive për publikun.

Cdo postim i saj dhe lëvizje bëhet hit në mediat sociale dhe më gjerë, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim teksa po bënte sikur po telefononte dikë.

Veshur me të bardha, një pallto ngjyrë portokalli dhe kapele, ajo dukej e mahnitshme dhe në formë./Indeksonline/