09:53 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Keisi bën tatuazh dedikuar Stresit

Keisi bashkëshortja e Stresit, ndonëse larg reperit ajo nuk harron asnjëherë të ia shpreh dashurinë atij.

Madje ajo ka bërë edhe një tatuazh duke ia dedikuar reperit problematik, e që lidhet me situatën e tij, pasi që ai po mbahet në arrest shtëpiak.

“Edhe kjo do të kalojë”, është tutuazhi në gjuhën angleze mbi gjoksin e Keisit, ku i ka vënë edhe shkronjën A që lidhet me emrin e Stresit, Arkimed.

Ndryshe çifti për shumë vite ndonëse larg po arrin ta ruajnë dhe ta mbajnë dashurinë e tyre./Indeksonline/