14:05 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Kejvina e veshur si rrallë herë, fytyra po i shkëlqen!

Nuk e ka problem që t’i ekspozoj linjat seksi të trupit dhe këtë e bën vazhdimisht.

Por, këtë herë Kejvina Kthella ka vendosur që në fokus të jetë fytyra e saj plotë shkëlqim.

Në orët e para të këtij vikendi, modelja joshëse ndau me adhuruesit një imazh më ndryshe se zakonisht.

E veshur thjeshtë dhe sportive, dhe pa ekspozuara trupi, Kejvina dukej bukur me grimin e theksuar në fytyrë.

Këtë e vërejtën edhe ndjekësit e saj në Instagram që e komplimentuan për dukjen atraktiv./Indeksonline/