08:47 / E Diele, 16 Shtator 2018

Kejvina Kthella shfaqet me peshqir në emision, më pas ‘zbulon’ asetet

Mbrëmë ka nisur sezoni i ri i emisionit ‘Xing me Ermalin’.

Mysafirja e parë ishte këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj e cila rrëfeu pjesë nga jeta e saj private, por edhe për karrierën, shkruan Indeksonline.


Por, si gjithnjë ajo që spikat është velina, Kejvina Kthella.

Modelja u shfaq në emision e mbështjellë me një peshqir teksa tha koha s’i premtoi të bëhet gati, ndërsa më pas heq peshqirin, ku erdhi krejtësisht ndryshe, me një fustan të zi ngjitur për trupi ajo duket tejet joshëse dhe atraktive./Indeksonline/

 

 

 

View this post on Instagram

 

Kejvina hyn ne emision me peshqir😲

A post shared by Xing.al (@xing.al) on