15:55 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Kejvina në fustan të zi, nga Milano si “pehri”

Është prej femrave më të përfolura nga mediat rozë dhe një nga modelet më të famshme shqiptare.

Kejvina Kthella ndonëse ka kohë që nuk e shohim në një projekt të ri televiziv nga ku edhe mori famë, ajo i shfrytëzon në maksimum rrjetet sociale duke sjellur fotosesione të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Modelja e njohur ka sjellur fotosesionin e radhës ku shihet me një dukjen ekstravagante, në fustan të zi i cili ia vinte në pah asetet joshëse të trupit.

Kejvina zbuloi se ky set i fotografive është shkrepur në Milano, ndërsa dukej në formë të shkëlqyer.

Kujtojmë që Kejvina së fundi mori pjsë në videoklipin e ri të Kidës “Edhe sa”./Indeksonline/