18:51 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Si gjithmonë, Liberta Spahiu lë pa tekst (Foto)

Liberta Spahiu është një nga prezantueset më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare. Ajo përveç që është një femër me stil e shije, është edhe tejet atraktive. Fytyra e saj karakteristike dhe shtati i lartë,  i vënë asaj epitetin e një femre perfekte, shkruan Indeksonline.

Liberta, së fundmi në rrjetin e saj social ka postuar një fotografi në të cilën na shfaqet tejet sensuale. Ajo që bie në sy janë çizmet e prezantueses, të cilat vënë në pah edhe këmbët e gjata të saj./Indeksonline/