23:30 / E Diele, 23 Janar 2022 / AD

Kemi dasmë, Melisa dhe Andi drejt hapit të madh

Andi dhe Melisa janë çifti i parë që u krijua jashtë “Për’puthen”.

Ata janë duke kaluar momente të bukura bashkë dhe duket se lidhja e tyre dot ë marr hap të madh, shkruan Indeksonline.

Të ftuar në ‘N’Fermë’, dyshja shpalosen sfidat të cilat kanë kaluar deri tek bashkimi i tyre.

Sa i përket martesës, Melisa tha se Andi ende nuk I ka propozuar martesë.

Andi ende s’më ka propozuar për martesë dhe kur të vijë dita, dua të ma kërkojë dorën tek babi se jam pak tradicionale unë”, u shpreh ajo.

Ndërsa Andi theksoj se ka kohë për t’u martuar, pasi tani duan të ndërtojnë një shtëpi.

Kemi ende dhe pak kohë për t’u martuar, për t’u bërë me fëmijë etj. Kemi blerë një tokë dhe duam të ndërtojmë një shtëpi tonën diku në periferi”, tha ai./Indeksonline/