21:04 / E Premte, 18 Shtator 2020

Këngëtari i famshëm turk infektohet me koronavirus

Fenomeni i mediave sociale dhe këngëtari i njohur turk, Reynmen njoftoi se ka rezultuar poztiv në testin e koroanvirusit.

Reynmen, emri i vërtetë i të cilit është Yosuf Aktas, publikoj një fotografi në llogarinë e tij në Instagram fotografi ku edhe njoftoi për lajmin.

 “Do doja që të gjithë ata që kam patur kontakt së fundmi, të tregohen të kujdesshëm”- ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë që Reynmen është një nga artistët më të njohur në Turqi dhe numëron hite të shumta./Indeksonline/