11:55 / E Mërkurë, 27 Tetor 2021 / B O

Këngëtarja e famshme po tërhiqet nga muzika, shkak vdekja e shoqes

Cheryl Cole thuhet se po tërhiqet nga muzika pas vdekjes së ish-shoqes së grupit të ‘Girls Aloud’, Sarah Harding. Ajo ndërroi jetë në shtator në moshën 39-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin dhe që prej asokohe, Cole nuk ka mbajtur asnjë performancë publike.

Cheryl thuhet se ende nuk e ka pranuar vdekjen e saj. Një burim foli për revistën Closer dhe tha: “Shkatërrimi e ka goditur atë aq shumë. Ajo nuk është në asnjë mënyrë mendore për të menduar për performancën, kështu që ajo po bën një pushim të vogël për t’i dhënë përparësi mirëqenies së saj”.