22:32 / E Diele, 10 Dhjetor 2023 / AR

Këngëtarja shqetëson fansat, çfarë ka ndodhur me të?

Sia zbuloi të shtunën e 9 dhjetorit për miliona fansat e saj se i është nënshtruar liposuksionit . Me anë të një postimi në Twitter, këngëtarja 47-vjeçare ka shkruar se ndihet e pasigurt si gjithë të tjerët dhe ka shpjeguar pse ka vendosur të vazhdojë me këtë operacion.

“Më duhej të merrja një ilaç që më bëri të shtoja shumë peshë, të cilën nuk mund ta humbas me ushtrime ose me ilaçe për tiroiden, kështu që sot shkova për liposuksion. Ju lutem, dijeni se unë jam kaq me fat që kam burimet për të ndryshuar pamjen time dhe se kur më shihni përsëri duke u dukur si një dhelpër e çmendur, dua që ju të dini se kjo nuk erdhi nga dieta dhe ushtrimet. Dua të jem i sinqertë për çdo gjë që bëj, në mënyrë që të mos kontribuoj në sistemin që na thotë se nuk mjaftojmë. Unë jam i pasigurt si shumica e njerëzve dhe të qenit përballë një publiku më bën ankth, ndaj bëra zgjedhjen të ndryshoja pamjen time për çështjet e besimit tim. Lutu për mua të lutem! Të dua, vazhdo!,  ka shkruar Sia.