14:30 / E Premte, 25 Shtator 2020

Këngëtarja shqiptare në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë? Foto që ngjall dyshime

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, po jeton si në përralla.

Foto e radhës që ajo ka publikuar pak më parë në Instagram, ngjall dyshime për një shtatëzësi të saj.

Derisa ka pozuar përkrah bashkëshortit të saj, dukshëm vërehet barku i saj i fryrë, shkruan IndeksOnline.

Vlen të kujtojmë se Adelina dhe Marko janë prindër të një djali pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë. /IndeksOnline/