22:09 / E Hënë, 13 Korrik 2020 / indeksADMonline

Keq e më keq për Interin, Torino kalon në epërsi

Torino ka befasuar Interin.

Skuadra torineze ka arritur të shënoj golin e epërsisë në përballje ndaj Interit.

Pas një harkimi nga goditja e këndit, gabon Handanovic duke i shpëtuar topi nga duart dhe Belotti nuk gabon nga afërisa për të shënuar golin e parë në ndeshje.