09:13 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Kërcënohet nëpërmjet Facebook-ut

Një person nga fshati Hajvali i Prishtinës, ka raportuar në Polici se përmes rrjetit social Facebook kanë pranuar një kanosje.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar./Indeksonline/