08:33 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kërcënon bashkëshorten me armë, më pas lirohet nga Policia

Në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me armë zjarri bashkëshorten  e tij, njofton Policia e Kosovës- transmeton Indeksonline.

Nga i dyshuari është konfiskuar në pistoletë dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.