10:20 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kërcënon me jetë, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në qytetin e Prizrenit pasi që kishte kërcënuar me jetë një person.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Indeksonline/