08:43 / E Martë, 11 Gusht 2020

Kërcënon policët, arrestohet lipjanasi

Në mes të ditës së djeshme një qytetar nga Lipjani ka kërcënuar zyrtarët policor, transmeton IndeksOnline.

E për këtë veprim të tij, është arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka ofenduar dhe kanosur zyrtarët policor ë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, theksohet në raportin 24 orësh të PK-së./IndeksOnline/