14:19 / E Enjte, 14 Qershor 2018

“Kërrsh” në një restaurant, rrahen dy vajza – përfshihet babai i njërës (Video)

Dy vajza janë rrahur në një restaurant dhe besohet që e gjitha të ketë ndodhur pas frazave raciste.

Babai i njërës nga vajzat që gjendej aty, i dilte në krah të së bijës duke e penguar tjetrën, transmeton Indeksonline.

Ai madje e ka kapur vajzën që donte t`ia sulmonte vajzën, duke mos e lënë të lëvizë.

Aty kishin arritur policia, por nuk ishte bërë asnjë arrestim./Indeksonline/