08:12 / E Premte, 09 Shkurt 2018

Këshilla grimi për Ditën e të Dashuruarve (Video)

14 shkurti që njihet si Shën Valentini apo Dita e të Dashuruarve po afrohet.

Kanë mbetur edhe pak ditë dhe ju akoma nuk keni vendosur se çka do të vishni kur të dilni me njeriun e zemrës, apo edhe si do të grimoheni, transmeton Indeksonline.

Në videon e mëposhtme grimerja Nazanin Kavari jep disa këshilla për një grim perfekt që do t’iu shkonte me cdo veshje.

Ajo thotë se buzët e kuqe janë perfektë për këtë ditë dhe nuk iu merr shumë kohë të vendosni për nuancën e buzëkuqit. /Indeksonline/