08:02 / E Premte, 09 Nëntor 2018

Këshilla si të dukeni e pasur me pak gjëra

Të gjithë ëndërrojnë të duken bukur, por disa nuk kanë mundësi të blejnë rrobat që duan.

Një stiliste e njohur ka dhënë disa ide si mund të duket secila femër e pasur me rroba të thjeshta, transmeton Indeksonline.

Sipas saj, mjafton të dish të kombinosh rrobat dhe rezultati do të dal perfekt.

Merrni mësim nga këto këshilla të mëposhtme. /Indeksonline/

Temat: