18:33 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Kështu dukej Shkurte Gashi para 5 viteve (Foto)

Ajo sot është një nga këngëtaret më të kërkuara, si në mbrëmje muzikore, ashtu edhe nëpër dasma.

Shkurte Gashi përveç zërit dhe këngëve të saja hite, njihet edhe për stilin e saj, shkruan Indeksonline.

Qëkur u shfaq në skenë, ajo gjithmonë është kujdesur që të duket më ndryshe dhe ia ka arritur rezultatit.

Këngëtarja sot ka kujtuar një paraqitje të saj para 5 viteve. ëty shihet me flokë të shkurtrë e ngjyrë të kuqe, ndryshe ngë sot që i kë të gjëtë dhe të zezë./Indeksonline/