11:40 / E Diele, 15 Shtator 2019

Kështu dukeshin të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut

Mbrëmë e kurorëzuan dashurinë aktorja Jonida Vokshi dhe producenti Besnik Krapi në një ceremoni të bukur buzë detit, ku kishte të ftuar fytyra të njohura të ekranit shqiptar, shkruan Indeksonline.

Ndër të ftuarit në këtë dasëm ishin edhe kolegë artistë të çiftit si : Elvana Gjata, Olta Gixhari, Monika Lubonja, Ermali dhe Ami, Florian Agalliu e shumë të tjerë.

Kështu dukeshin disa nga të pranishmit: