20:29 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kështu duket Bora Zemani pak para fillimit të finales së ‘Këngës Magjike’

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani e cila po moderon festivalin e këtij viti të ‘Këngës Magjike’ është gati për finalen e madhe.

Ajo ka publikuar një imazh në ‘Instagram’ teksa shihet duke u përgatitur, shkruan Indeksonline.

Në një bluzë të thjeshtë dhe të shkurt, zeshkanja seksi ka shkruar se është gati për sonte.

“Me duket se duhet të behem gati..shihemi pas pak” ka shkruar Bora Zemani./Indeksonline/

Temat: