16:24 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Kështu duket modeli i ri i Nokias

Nokia 5.1 Plus shumë shpejt pritet të prezantohet. HMD Global është duke punuar për këtë dhe do ta shfaqë atë në Kongresin Mobil Botëror.

Ky model vije me ekran 5.7-inç. Telefoni ruan butonët e volumit, ndezjes dhe fikjes dhe portës 3.5 mm.

Në pjesën e pasme kamera dhe skaneri i shenjave të gishtërinjve qëndrojnë në të njëjtin vend. Por në vend të një kamere, tashmë janë dy të pasme.

Telelefoni vjen në dy ngjyra, argjendtë dhe gri./Indeksonline/

Temat: