12:53 / E Martë, 17 Korrik 2018 / indeksADMonline

Kështu duket Rita Ora rrugës për në punë (Foto)

Rita Ora është njëra nga artistet më të njohura shqiptare në botë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur në të zeza kombinuar me detaje e verdha.

“Rrugës për në punë këtë mëngjes. Zvicër shihemi së shpejti” ka shkruar ajo.

pam

Ndryshe,  flokët kaçurrele dhe buzët e kuqe ia kompletonin pamjen./Indeksonline/

Temat: