18:22 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Pamje të jashtëzakonshme të Bjeshkëve të Rugovës

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri sonte ka vendosur të ndaj me miqtë e tij një video mahnitëse të bukurive të Kosovës.

Ai në Facebook ka publikuar një video të Bjeshkëve të Rugovës, destinacion ky i mrekullueshëm edhe gjatë stinës së dimrit, transmeton Indeksonline.

Më poshtë postimi i Muhaxherit:

Bjeshkët e Rugovës janë destinacion i mrekullueshëm në çdo stinë, edhe në zemër të dimrit! Një video e mrekullueshme me pamje magjepsëse nga Liqeni i Vogël, tek Leqinati në Kuqishtë, e dërguar nga #SHBAGjeravica, #Marimangat dhe #BNAdventure. /Indeksonline/