10:42 / E Diele, 15 Shtator 2019

Kështu e ‘djeg’ atmosferën Elvana Gjata, për dasmën e Jonida Vokshit

Mbrëmë u organizua dasma e aktores Jonida Vokshi me producentin Besnik Krapi, shkruan Indeksonline.

E në këtë dasëm nuk kishte si të mungonte mikesha e ngushtë e Jonidës, këngëtarja Elvana Gjata, të cilës edhe ju dha një rol mjaft i rëndësishëm në dasëm.

Ajo i lexoi betimet dhe ishte ndër protagonistet në dasëm, duke marë parasysh edhe shoqërinë që ka me aktorën që mbrëmë i dha fund beqarisë.

Atmosfera ishte shumë e mirë dhe të pranishmit u argëtuan, e në një moment Elvana me nusen filluan kërcimin i cili duket se do të mbetet gjatë në memorien e tyre. /Indeksonline/