16:47 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kështu nuk e keni parë presidentin asnjëherë më parë (Foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shfrytëzuar të shtunën për të kaluar pak kohë me prindërit e tij.

Ai në një postim në rrjetin social Facebook ka postuar një foto duke pirë çaj me babain dhe nënën në Burojë.

“Moment i këndshëm si gjithmonë. Sot, në vendlindje, Burojë, pas drekës, duke pirë çaj me Nënën dhe Babain”, ka shkruar Thaçi në Facebook. /Indeksonline/