14:16 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

KA�shtu shkatA�rrohet BMW-ja e 50 mijA� a��! (Video)

NjA� djalosh i ri ka bA�rA� sherrin mA� tA� madh tA� mundur nA� jetA�.

Ai posa bleu njA� veturA� tA� tipit BMW Z4, e shkatA�rroi me shA�titjen e parA�, transmeton Indeksonline.

Vetura A�mimi i sA� cilA�s arrin shumA� prej 50 mijA� eurove, ndeshet me njA� mur dhe shkatA�rrohet plotA�sisht.

Djaloshi del nga vetura dhe e shikon atA� pA�rreth se A�ka ka dA�mtuar. /Indeksonline/

Temat: