22:42 / E Premte, 03 Korrik 2020

Këta janë deputetët e LDK-së që dolën pozitiv për Covid-19

Kanë rezultuar pozitivë në testin për Covid-19, katër deputetë të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Deputetët e infektuar me koronavirus janë: Arben Gashi, Kujtim Shala, Haxhi Avdyli dhe Visar Hoti.

Sonte Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 114 raste të reja, teksa numri total i të infektuarve ka arritur në 3.178.

Poashtu sonte janë shëruar edhe 117 pacientë, ndërsa 3 persona kanë vdekur./Indeksonline/

Mos i humb